ФУРНІТУРА

фурнитура для окон пвх
Фурнітура - це петлі, ручки, замки і таке іньше. Всі рухомі і нерухомі частини пластикового вікна, виконані з металу, є фурнітурою.

Ці елементи з'єднані в один механізм, що забезпечує управління пластиковим вікном однією ручкою.

Фурнітура дає можливість різних способів відкривання вікна. Воно може бути більш звичним для нас - поворотним або відкидним.

ТОВ "РУОК" використовує в своєму виробництві фурнітуру відомих світових виробників


Winkhaus activРilot

Фурнітура Winkhaus activPilot

Країна-виробник: Німеччина

Система фірми Winkhaus activPilot поєднує в собі багато інноваційних, практичних рішень, які в майбутньому з упевненістю стануть стандартом. Нова система створена на базі перевіреної фурнітури autoPilot. Ключовою особливістю нової системи є підвищена базова безпека.

Особливості фурнітури activPilot:
  • Підвищена базова безпека забезпечується комплектацією грибоподібними зачепами і установки протизламної відповідної планки.
  • Оригінальним відмітним знаком фурнітури activPilot є штамп у вигляді трьох квадратів, розташованих на видимій частині всіх елементів;
  • Всі елементи фурнітури мають закруглені краї, що відповідає останнім тенденціям в промисловому дизайні;
Дополнительные элементы  Winkhaus activРilot 

Компенсатор провисания и Предохранитель ошибочного открывания
 
Компенсатор провисання і Запобіжник помилкового відкривання

Щоб уникнути ситуацій з «провисанням» стулки під власною вагою і «зависання» стулки на одній петлі, можна встановити додатковий елемент системи activPilot.

Даний елемент об'єднує в собі дві функції – підіймання стулки і блокади повороту ручки. 

Підведення стулки - знижує навантаження на петлі, коли стулка закрита, тим самим збільшуючи термін служби фурнітури на широких і важких стулках. 

Блокування повороту ручки - не дозволяє повернути ручку, коли стулка знаходиться в поворотному або відкидному положенні, що дозволяє уникнути випадання стулки з верхньої петлі.
 


Система пошагового проветривания
Система покрокового провітрювання.

У залежності від часу року, хочеться або збільшити приплив повітря в кімнату, або навпаки, зменшити тепловтрати. 

Система покрокового провітрювання дозволяє легко регулювати циркуляцію повітря при провітрюванні. Вертикальний нахил MSL OS виконує функцію доводчика стулки, що забезпечує 5 положень нахилу стулки при провітрюванні, перешкоджає різкому закриттю стулки.
 

«Ленивая» створка
«Ледача» стулка

Якщо в квартирі протяг, стулка може мимовільно закритися або відкритися. У першому випадку страждають штори, які можуть потрапити в простір між рамою і стулкою, у другому – укоси і квіти наподоконнике. 

«Ледача» стулка обмежує максимальний кут відкривання вікна, а також перешкоджає мимовільного руху стулки у відкритому положенні.
 
 

Повышение базовой безопасности
Підвищення базової безпеки

Незважаючи на те, що в систему activPilot спочатку закладений підвищений стандарт безпеки, ці показники можна поліпшити. Наприклад, замінивши всі відповідні планки на протизламні і встановивши їх по периметру вікна. 

Також, можна підвищити показники базової безпеки, додавши в комплектацію ручку з ключем і встановивши не звичайний склопакет, а триплекс.