Мультифункціональний склопакет. Чи рятує він від спеки?

З приходом літа виникає необхідність захистити будинок від спеки. Сонце не тільки нагріває приміщення. Від його впливу вигорають шпалери та меблі, сохнуть рослини, з'являються заважають роботі або відпочинку відблиски на екранах моніторів і телевізорів.


Проблему допомагає вирішити кондиціонер, але це досить енергозатратний вихід з положення. На охолодження повітря енергії йде в 2,5 рази більше, ніж на нагрівання. Економічнішою є установка вікон з мультифункційним склопакетом 


Структура та особливості мультифункціональних склопакетів

До складу мультифункціонального склопакета входить скло, на поверхню якого нанесено кілька шарів напилення, кожен з яких виконує свою функцію:


  • Верхній і нижній шари забезпечують світлопропускання, дзеркальність і колір скла;
  • Функціональний шар має в своєму складі срібло. Він забезпечує відображення теплового випромінювання.
  • Захисні шари також беруть участь у поглинанні та відбиванні теплового випромінювання. Крім цього, вони відповідають за стійкість скла до хімічного та механічного впливу.

У підсумку мультифункціональний склопакет має характеристики, що дозволяють йому одночасно виконувати декілька задач. У зимовий час скло служить надійною перешкодою для теплового випромінювання від нагрівальних приладів і не дозволяє йому піти за межі приміщення. Влітку теплове випромінювання, навпаки, не може потрапити крізь скло зовні. Так забезпечується проходження видимого світла, відмінні удароміцні і шумоізоляційні властивості.


В итоге мультифункциональный стеклопакет обладает характеристиками, позволяющими ему одновременно выполнять несколько задач. В зимнее время стекло служит надежной преградой для теплового излучения от нагревательных приборов и не позволяет ему уйти за пределы помещения. Летом тепловое излучение, наоборот, не может попасть сквозь стекло снаружи. Так обеспечивается прохождение видимого света, отличные ударопрочные и шумоизоляционные свойства.

Переваги мультифункціонального склопакета

Завдяки особливостям конструкції мультифункціональні склопакети мають ряд безперечних переваг:

  • Хороший захист влітку, завдяки відображенню до 58% сонячного тепла.
  • Ефективне збереження тепла взимку і прохолоди влітку забезпечується здатністю зберігати до 78% тепла.
  • Зменшення витрат електроенергії в 2 рази за рахунок скорочення часу експлуатації кондиціонерів та нагрівальних приладів.
  • Скорочення витрат на опалення.
  • Покращення загального мікроклімату в приміщенні, співвідношення температури і вологості.

Захист меблів і шпалер від вицвітання