Поради по догляду за вікнами з ПВХ

Кілька порад по догляду за вікнами з ПВХ (євровікнами):


Ви вибрали високоякісні вікна заводу ТОВ «РУОК», виготовлені з великою ретельністю, з кращої пластмаси. Але хорошим вікон потрібен хороший догляд. І насамперед - правильний. Ось кілька порад, яких слід дотримуватися для Ваших вікон.

ЧИЩЕННЯ РАМ: Забруднені віконні рами легко очищаються теплою водою з додаванням миючого засобу для посуду. Не слід застосовувати абразивні засоби і ні в якому разі не обтирати сухою ганчіркою! Сильно забруднені рами без праці очищаються спеціальними засобами.

 СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ : Всі засоби, що містять розчинник. Особливо рідини для видалення лаку для нігтів і т. д.

УЩІЛЬНЕННЯ: Регулярно видаляти пил та інші опади з ущільнень.

ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ ВІКОННИХ ПРИЛАДІВ:
Один раз в рік змащувати всі рухомі частини приладів маслом або мастилом, що не містить смолу або кислоту. Якщо ці частини погано двигаються, то мастило потрібно негайно!

ВІКНА НЕ ЗАКРИВАЮТЬСЯ: Рух приладів може бути отрегулированно тільки спеціалістом–постачальником вікон. Тільки він знає, що саме треба зробити!

НЕ БЛОКУВАТИ ВІКНО: Ні в якому разі не вставляти дерев'яний клин або сторонній предмет в щілину між рамою і стулкою, щоб запобігти закриттю! Це може призвести до пошкоджень .

СЕРВІС ОБСЛУГОВУВАННЯ:
Для техобслуговування Ваших вікон спеціалістом ми можемо зробити Вам пропозицію. Таким чином можна гарантувати, що необхідне техобслуговування буде проведено якісно.

ЧИЩЕННЯ СКЛА: Скло найкраще очищається чистою, теплою водою за допомогою хорошої шкіряного ганчірки. При цьому на ганчірці когут залишатися чорні смуги від ущільнень, якщо Ви обтирає їх дуже сильним натиском. До води можна додати трохи засобу для миття посуду. Не слід застосовувати агресивні засоби або засоби, що містять розчинник.

СКЛО: НА відміну від застарілих простих стекол, через нові склопакети Ви бачите всі без спотворень, тому що поверхні нового скла дуже якісні.

СКЛОПАКЕТИ: Склопакети складаються з двох або декількох стекол. Між ними знаходиться осушене повітря або спеціальний газ. По торцях склопакети закриваються спеціальним повітро - і вологонепроникним герметиком. Ізолююча здатність склопакетів ґрунтується тільки на низькій теплопровідності укладеного повітря.

КОНДЕНСАТ: При певних погодних умовах скла, а також рами та інші частини вікна, когут пітніти.

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З ПОВСЯКДЕННОГО ЖИТТЯ: Вийміть пляшку з холодильника і поставте її на стіл. Ви побачите, що пляшка за короткий час запітніє. Скельця окулярів відразу запотівають, коли Ви взимку входите з вулиці в тепле приміщення. Причина в тому, що тепле повітря поглинає набагато більше вологи, ніж холодний. Коли тепле повітря стикається з холодною поверхнею, він охолоджується, то кількість вологи, яка при даній зниженій температурі не поглинається, осідає у вигляді конденсату. Це явище особливо проявляється в тих випадках, коли стикаються висока вологість і низька температура. Найбільш часто висока вологість буває у ванних кімнатах, кухнях і спальнях, а також у житлових приміщеннях, де знаходиться багато рослин. Конденсат утворюється найчастіше на нижній частині склопакета, якщо піднімається від опалювальних батарей тепле повітря з-за виступають підвіконь не доходить до стекол. Щоб це не сталося, слід правильно провітрювати приміщення.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОВІТРЮВАТИ ПРИМІЩЕННЯ:
Згідно із законом про енергозбереження нові вікна повинні бути герметичними. Постійного припливу повітря через нещільності вікон, як раніше, більше немає. Вікна від заводу-виробника «РУОК» повністю відповідають сучасним вимогам. Тому Вам доведеться провітрювати приміщення частіше, ніж Ви можете ще й регулювати вологість повітря. Не має значення, заселилися Ви у новий будинок чи відремонтували старе приміщення. Кам'яні і штукатурні роботи, наклейка шпалер підвищують вологість приміщень. Коли Ви вмиваєтеся, приймаєте душ, готуєте їжу і т. д., виділяється волога, яка постійно збільшує відносну вологість повітря. Людина дихаючи і потіючи, також виділяє вологу. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення. Крім того, Ви одночасно зможете уникнути утворення грибка. Залежно від призначення використання приміщень, їх слід провітрювати від 3-х до 4-х разів на день. Регулярне провітрювання приміщень є передумовою для підтримки оптимального мікроклімату приміщень. Запітніле вікно є ознакою того, що приміщення необхідно провітрити.

ЩЕ ОДНА ПОРАДА:
Взимку Ви самі можете легко контролювати тривалість провітрювання. Коли Ви відкриваєте вікно, зовнішнє скло відразу запотіває. Як тільки цей конденсат зник, можете знову закривати вікно. За цей час повітря змінився, а стіни і меблі ще не охололи.

Наші вікна прості в обігу. Ми бажаємо Вам багато радості з новими вікнами від заводу виробника «РУОК». І щоб ця радість не затьмарювалися, дотримуйтеся наших порад по догляду за вікнами