ПРО КОМПАНІЮ

Завод по виробництву металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій "РУОК" заснований в 2000 році і вже протягом 15 років створює сучасні вікна в Чернігові з високоякісних ПВХ-профілів, а також вхідні групи, тепле скління для балконів і лоджій, офісні перегородки

Основою нашого бізнесу є пріоритет інтересів клієнта, сумлінність та взаємна повага. Саме тому ми якісно встановлюємо вікна в максимально короткі терміни і надаємо 5-річну гарантію на свої вироби і 2-річну на роботи. 

Зробивши всього один телефонний дзвінок, ви отримаєте всі необхідні консультації, виїзд спеціаліста, у зручний для вас час і якісну акуратну роботу по встановленню вікон. 

Поспішаємо повідомити, що з 2015 року наша компанія має своє представництво у Республіці Білорусь ТОВ «БелРУОК», яке успішно представляє нашу продукцію в Мінську. А з 2016 року Компанія SL Handel UG є оптовим постачальником металопластикових вікон і дверей в Німеччині тим самим будучи нашим представництвом в Європі.

Ваші нові пластикові вікна гармонійно впишуться в інтер'єр, збережуть тепло в морозні зимові дні і подарують вашій квартирі багато сонячного світла, при цьому не обтяжуючи труднощами догляду.


НАШІ КЛІЄНТИ                                                                                     ВИРОБНИЦТВО