ВИРОБНИЦТВО

ПРОИЗВОДСТВО ОКОН ЗАВОД РУОК

Запорука високої якості конструкцій, вироблених компанією «РУОК» - сучасний виробничий комплекс. 

Автоматизоване обладнання підприємства відповідає самим жорстким сучасним стандартам якості. Наша компанія пропонує покупцям тільки якісну, сертифіковану продукцію, що відповідає сучасним високим технологіям. Виробничий процес повного циклу.

«РУОК» виробляє конструкції на сучасному високотехнологічному четырехголовом обладнанні компанії «KABAN». Компанія «KABAN» – визнаний лідер серед світових компаній, що виробляють обладнання для виробництва пластикових вікон і вікон з алюмінію, який відповідає вимогам стандартів і дозволяє виготовляти по-справжньому високоякісні вікна.

Пріоритетним принципом роботи нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного замовника. Говорячи про індивідуальний підхід у роботі, слід уточнити, що ми будуємо співпрацю з партнерами по максимально зручному для них графіком з урахуванням усіх їх побажань. Вся наша робота спрямована, насамперед, на задоволення запитів замовника, облік і виконання всіх побажань. Такий підхід поряд з бездоганною якістю виконання, різноманітністю асортименту продукції, високою кваліфікацією співробітників і гнучкою системою ціноутворення створює нам ту саму привабливість в очах клієнта, яка дозволяє співпрацювати довгі роки з замовниками і підтримувати свій авторитет на ринку.

Ми пропонуємо відмінні металопластикові вікна, вхідні групи за низькою ціною, і завжди націлені на встановлення довготривалого і довірчого партнерства.