БАЛКОНИ

Теплое остекление балконов
Встановивши склопакети на балконі або лоджії, ви отримаєте ще одну кімнатку у вашій міській квартирі. Засклення балконів неодмінно стане надійною перешкодою на шляху пилу і смогу. А фахівці заводу "РУОК" допоможуть вам визначитися з вибором матеріалу для скління.

Наша компанія займається склінням балконів у багатоквартирних і приватних будинках під ключ недорого. Помірні ціни на продукцію досягаються за рахунок власного виробництва р. Чернигнове. 

Тепле скління включає в себе установку склопакетів на лоджії чи балкони, монтаж конструкцій та утеплення самого приміщення. У підсумку максимально збільшується тепло - і звукоізоляція. До того ж можна збільшити кімнату, приєднавши сформований простір балкона або лоджії. Тепле скління дозволяє створити комфортну і теплу обстановку, незалежну від погодних умов.

Тепле скління балконів володіє наступними перевагами:

Для того щоб зробити вибір у бік теплого скління, слід уважно ознайомитися з їх позитивними якостями конструкцій з ПВХ-профілів:

  • Відмінна теплоізоляція — скління дозволяє створити теплу і комфортну обстановку в будь-який сезон;
  • Звукоізоляція — вікна ПВХ дозволять захистити вас від зайвого шуму і суєти;
  • Зручність догляду та використання — високоякісна фурнітура забезпечує простоту експлуатації конструкції. Профіль легко миється звичайним мильним розчином;
  • Довговічність і надійність — ПВХ-профілі стійкі до впливу перепадів температур, вологи і пилу. При правильному монтажі та догляді термін служби складе не один десяток років;
  • Привабливий дизайн — відмінне рішення для будь-якого інтер'єру.

Варіанти конструкцій теплого скління балконів і лоджій:

 Приклад розсувний конструкції

 Приклад розпашної конструкції
Теплое остекление балконов
 
Теплое остекление балконов