ДВЕРІ

Пластиковые двери Чернигов
Вхідні двері будинку повинні бути практичними і довговічними. Саме такими характеристиками володіють вхідні двері, вироблені Заводом "РУОК". Двері можуть бути виготовлені на базі будь-якої з ПВХ-систем, у відповідності з Вашими індивідуальними потребами і запитами щодо теплоізоляції, захисту від вуличного шуму, дизайнерського рішення та інших факторів.

Двері з ПВХ ідеально підходять для оформлення вхідних груп сучасних будівель, вони відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, їх встановлюють в різних офісних приміщеннях і центри торгівлі. 

Вхідні групи, двері з пластику виготовляються з посиленого спеціальними армуючими вкладишами дверного профілю. В іншому ж виробництво дверних конструкцій нічим не відрізняється від виробництва пластикових вікон, оскільки до них пред'являються ті ж вимоги, що і до віконних конструкцій: високі тепло - і звукоізоляційні показники, довговічність, надійність, зносостійкість і простота експлуатації. 

Крім того, вхідні дверні конструкції мають укріплену фурнітуру (додаткові запори і протизламні пристрої) зі спеціальними петлями і добре захищені від злому. 

Вхідні двері завжди комплектуються двосторонніми ручками з надійним замком і на них, як правило, встановлюється автоматичний доводчик. Доводчик дозволяє в автоматичному режимі закривати двері за увійшли людьми. Вхідні пластикові двері виготовляються як стандартними білими, так і в будь-якому колірному рішенні: ламінованим в будь-який колір, пофарбованим у масі, ламінованим або ж пофарбованими в будь-який колір.

За значної ваги стулки, існує обмеження на навантаження та інтенсивність експлуатації вхідних пластикових дверей. Як правило, пластикові вхідні двері рекомендуються до установки в місцях з прохідністю до 500 чоловік в добу.
Залежно від функціонального призначення вхідних груп і вхідних дверей, можливі будь-які конструкції та різні комплектації:
  • Двері можуть бути одностулкові, двостулкові, багатостулкові, з глухими бічними і верхніми частинами.
  • На вхідні пластикові двері може бути встановлений алюмінієвий поріг (висотою до 2 см).
  • Двері можуть мати різні режими відкривання: поворотний або штульповий.
  • До дверей можна підібрати різні моделі ручок: натискні або стаціонарні (ручка-банан або у вигляді скоби).
  • У дверях можна встановити різні замки: одназапорные з притиском тільки в місці ручки, многозапорные з додатковим притиском зверху і знизу на рамі, закривання на ключ зовні і зсередини, зсередини може бути встановлена завертка.
  • Двері можуть бути оснащені посиленими петлями, звичайними або посиленими автоматичними доводчиками.
  • Двері можуть мати різні типи заповнення: склопакет, сендвіч, фільонку.
  • Двері можуть мати проміжні вертикальні, горизонтальні, діагональні або криволінійні імпости.
Можливо виготовити дверні конструкції з підвищеним захистом від злому. Для цього необхідно застосування спеціальної протизламної фурнітури. Для додаткового захисту від проникнення встановлюються дверні ролети.

Часто вхідні пластикові двері декорують фальш-плетіннями, шпроссами, захисними і тонуючими плівками. 
Завод по виробництву металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій "РУОК" виготовить і зробить професійну установку будь-якого виду вхідних дверей в Чернігові.

Ви можете дізнатися більше про пластикових дверях або оформити замовлення за телефонами 

(0462) 97-10-07, (066) 201-29-89, (063) 506-32-81, (096) 931-10-27 або зробити заявку на нашому сайті