ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Стационарные офисные перегородки из ПВХ
Стаціонарні офісні перегородки з ПВХ можуть застосовуватися в будь-якому приміщенні: від автомийки до спортзалу, а при виготовленні офісних перегородок до стелі з'являється можливість не тільки ізолювати одну область від іншої, не тільки захистити робоче місце від шуму або не дати розкрити події, що відбуваються в відгородженому приміщенні, але і встановлювати різні температурні режими. Адже головною перевагою пластикових вікон та дверей з склопакетами є висока теплоізоляція.

Конструкції стаціонарних офісних перегородок можуть з'єднуватися між собою під різними кутами, утворюючи прямокутні, трапецієподібні форми. Хоча найбільш частим є поперечний поділ великого приміщення на два або більше меншого розміру. Будівництво перегородки з ПВХ значно дешевше і швидше, ніж зведення капітальної стіни, до того ж така конструкція не вимагає спеціальних проектувальних рішень і подальших узгоджень.

Для обмеження видимисті за скляними стінами офісних перегородок до ваших послуг широкий ряд пропозицій від спеціальних тонуючих плівок до самих різних жалюзі.

Якщо необхідно звільнити приміщення, то стаціонарні перегородки із пластику в офісі, магазині, аптеці або іншому приміщенні, можуть бути швидко демонтовані без значного пошкодження оздоблення приміщення.

В цілях забезпечення безпеки склопакети можуть бути виготовлені з захисними плівками "триплекс", а на вхідні двері і поворотно-відкидні вікна встановлена протизломна фурнітура та замки з ключем.

Якщо ви хочете купити офісні перегородки в Чернігові, звертайтеся на завод "РУОК" з примірним планом свого приміщення і розташуванням майбутніх відділів. Після отримання попередньої ціни, обов'язково необхідний виїзд майстра на замір для проведення точних розрахунків і огляду місця майбутнього монтажу.

Після виміру, коли будуть відомі всі нюанси, стане відома ціна на офісні перегородки пвх під ключ з доставкою і установкою. Замовлення можна оплатити за безготівковим розрахунком.