ВІКНА ПВХ

Відмінну репутацію і популярність у споживачів як в Чернігові, так і на території всієї України вікна виробництва заводу "РУОК" завоювали завдяки цілому ряду переваг:

- сучасний виробничий комплекс дозволяє виготовляти якісні та недорогі вікна ПВХ, склопакети, світлопрозорі конструкції з сертифікованих імпортних матеріалів;
- у компанії працюють фахівці з великим досвідом та високою кваліфікацією.

Переваги вікон ПВХ заводу "РУОК" перед аналогами:

Современная производственная база 

Сучасна виробнича база

Пластикові вікна ПВХ виробляються на сучасному обладнанні. Власне виробництво пластикових вікон дозволяє гарантувати суворе дотримання стандартів ГОСТ при виготовленні, а також виконувати замовлення, коли це зручно вам, а не стороннього виробника.
Богатый опыт. 

Багатий досвід

Ми працюємо на ринку світлопрозорих конструкцій в Чернігові вже багато років, тому ваші вікна будуть виготовляти і встановлювати тільки досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти.
 Высокое качество и гарантии  

Висока якість та гарантії

Налагоджена система контролю якості на всіх етапах виконання робіт, суворе дотримання стандартів ГОСТ на виробництві та нормативами СНІП при монтажі дозволяють максимально якісно виконати ваше замовлення. Вся продукція ПВХ сертифікована. Вікна ПВХ відрізняються високою якістю, що підтверджено відповідними сертифікатами
Профессиональный монтаж
 

Професійний монтаж і сервісне обслуговування 

Вікна та інші вироби в нашій компанії встановлюють тільки висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи в цій області. З метою перевірки і підвищення професіоналізму наших співробітників постійно проводяться тести й тренінги. Ми пропонуємо послуги власної сервісної служби і завжди раді надати підтримку нашим клієнтам, ніколи не залишаємо їх один на один з проблемами

Мобильность 

Мобільність

Ви отримаєте свої вікна точно в зручний вам час, тому що для доставки замовлень ми використовуємо власний автотранспорт..
Оперативность
 

Оперативність


Замовити пластикові вікна у нас легко і швидко. Ваша заявка буде оброблена і виконана в самі короткі терміни, завдяки тому, що ми самі виробляємо, привозимо і встановлюємо пластикові вікна.
 

Як купити пластикові віконні системи заводу "РУОК" в Чернігові?

Зв'язатися з фахівцями нашої компанії для замовлення і придбання пластикових вікон ви можете за телефонами:

(0462) 97-10-07,  (063) 506-32-81, (096) 931-10-27, (066) 201-29-89

Наші менеджери проконсультують вас з питань вартості продукції, розкажуть про нюанси проведення монтажу вікон і їх подальшої експлуатації

Ви можете звернутися до нас по допомогу у виборі віконних систем, фурнітури. Ми обов'язково врахуємо ваші побажання за технічними характеристиками і ціною товару.

Дивіться на світ через кращі вікна !!!