Нестандартні вікна

Нестандартные окна
ТОВ "РУОК" (завод по виробництву металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій) виготовляє вікна та двері будь-якої нестандартної форми: арочної, полуарочной, трикутної, трапецієподібної, круглої і т. д. Подібні конструкції застосовуються в індивідуальному будівництві. Найбільш підходящий матеріал для виготовлення конструкцій нестандартної форми - це пластик. У нас великий досвід у виготовленні і установки нестандартних конструкцій найрізноманітнішої форми.

Виготовлення таких конструкцій трудомісткий процес і відповідно не дешевий. Пам'ятаєте! Низькі ціни на ПВХ вікна можуть говорити про погану якість. Існують технічні обмеження, про які повинен знати Покупець, що вирішив замовити вікна нестандартної конфігурації. 

Буває що індивідуального підходу не вистачає для задоволення потреб замовника, Тут необхідний високий професіоналізм співробітників виробника вікон ПВХ.

При виборі пластикових вікон наші консультанти нададуть Вам детальну інформацію, і проконсультують з усіх питань, що пов'язані з нестандартними конструкціями, допоможуть зробити правильний вибір фурнітури, профілю, склопакета і всього необхідного для Вашого майбутнього вікна.

Нестандартні вікна — це складна конструкція, що виконує декоративну роль. 

Наша компанія має багаторічний досвід виробництва нестандартних конструкцій, ми раді запропонувати Вам найрізноманітніші варіанти