Розсувні вікна

Раздвижные окна
Саме система розсувних вікон здатна забезпечити господарям економію простору в житлових приміщеннях. Розсувна конструкція як вікон, так і дверей, здатна не тільки забезпечити зручність їх використання, а також і зберегти більше корисної площі, не займаючи її під відкриті стулки. Зараз все частіше люди стали звертати увагу на механізм подібний до того, який використовується в шафах-купе. І, дійсно, це дуже зручна система, що дозволяє без будь-яких труднощів і з економією простору забезпечувати функції вікон, дверей та інших елементів будинку, які піддаються постійному відкриванню-закриванню. Іноді це не просто бажання – це ще й необхідність, якщо квартира чи будинок невеликих розмірів. 

Якщо у вашому будинку є невеликий по площі балкон або лоджія, то механізм розсувних вікон це саме те, що вам потрібно. Таке скління дозволить здорово збільшити якісну експлуатовану площа цього приміщення, а відкриття або закриття вікон буде завжди зручним і комфортним. 

Припустимо, коли балкон передбачений забудовником дуже вузької форми, то практично відкрити вікно – це складність, та ще й потім пройти. Тому стали все більшу популярність отримувати саме розсувні механізми в склінні балконів і лоджій. Цю проблему вдалося вирішити за допомогою полівінілхлоридних вікон розсувний конструкції. Тепер на балконі не тільки можна буде пройти, а ще й поставити полиці або невеликі шафки для розміщення там деяких речей, а також вазони або квіти, навіть меблі для відпочинку. Але установка таких вікон рекомендована тільки жителям квартир, які знаходяться у регіонах з помірним кліматом або більш південним, де морози не досягають високих цифр. ПВХ-вікна розсувний конструкції можуть промерзати при дуже низьких температурах навколишнього середовища, тобто системи ковзання будуть погано працювати і швидко вийдуть з експлуатації. Також в таких системах вікон використовують не гумовий ізолятор-ущільнювач, а ворсистий матеріал для легкого ковзання, а він не володіє високою герметичністю, на відміну від гуми. 

Полівінілхлоридні елементи в конструкції розсувних вікон стали використовуватися зовсім недавно. Раніше виготовлення відбувалося з використанням алюмінієвих конструкцій. Але ПВХ-вікна відзначилися своїми кращими властивостями по збереженню тепла, а ось ціна на них практично не змінилася. Таким чином, це стало поштовхом до поширення ПВХ-вікон розсувної системи в склінні мансард, балконів, лоджій та інших приміщень. На ринку металопластикових конструкцій існує широкий асортимент різноманітних моделей, складених з однієї або декількох секцій, з різними механізмами руху скляних елементів. В розсувному механізмі передбачено використання рейкового механізму або більш дорогого, коли вікно відкривається трохи на себе, потім відсувається в сторону. Другий забезпечує більш зручне відкривання вікна і термін його служби більш тривалий. 

У наш час у деяких помешканнях господарі стали передбачати наявність так званих французьких вікон, які закривають прохід з приміщення кімнати в лоджію або балкон. Це дозволяє кімнаті отримувати більше світла і, відповідно, більше простору. Саме розсувні вікна ПВХ забезпечують приміщень вашого будинку усі ці переваги, виражені в теплі і комфорті житла, його освітленості, приємному мікрокліматі і додатковому обсязі самої кімнати. Вони дозволяють зробити ваші балкон і лоджію не просто запасними приміщеннями, а створити з них затишний куточок для відпочинку, або організувати там невелику майстерню. А наші фахівці завжди допоможуть вам втілити ваші ідеї в життя самим якісним чином і за оптимальними цінами. 

ТОВ "РУОК" (завод по виробництву металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій) виготовить і встановить будь-який варіант розсувних вікон по Вашому замовленню.